Dnes je streda, 20.október 2021, meniny má: Vendelín
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! Valentínska súťaž ORAVA

február 09, 2021 - 16:31
Zapojte sa do našej valentínskej súťaže od Oravy a vyhrajte pre seba aj muža svojich snov 2 skvelých pomocníkov pre vždy upravený zovňajšok! Súťaž potrvá do 15.2. 2021 a meno šťastného výhercu oznámime na facebookovom účte Ženský web.
Foto: 
ORAVA

1x Orava Venere 1 pre ňu + 1x Orava EasyOne pre neho = 2x šikovní pomocníci pre upravený vzhľad v hodnote 85 €!

Last minute darčeky od Oravy s 10 % zľavou, ktoré vám zachránia Valentína a potešia vašu lásku
Ženám aj mužom záleží na tom, ako vyzerajú. Preto sa tešia veľkej obľube šikovní pomocníci, ktorí vyčarujú dokonalý účes a krásnu pleť nielen na Valentína, ale aj kedykoľvek v roku. Tradičná slovenská značka elektrospotrebičov Orava si teraz pripravila pre všetkých zaľúbencov Valentínsku akciuna všetky dostupné produkty v kategórii Krása ponúka až 10 % zľavu pri nákupe v e-shope www.orava.eu. Stačí pri online objednávke zadať zľavový kód: Valentin21. Táto Valentínska akcia Oravy trvá až do nedele 14. 2. 2021 vrátane.

Orava EasyOne pre neho – dokonalý strih, oholenie a ani chĺpok navyše
Ani muži v starostlivosti o svoj vzhľad nezaostávajú. Hoci sa snažia tváriť ležérne, ako by im to žily netrhalo, všimnite si, ako sa v kúpeľni dôkladne skúmajú. Každý nadbytočný chĺpok musí preč, každý vlas by mal sedieť na svojom mieste. Chlapi bez rozdielu veku ocenia pomocníka, ktorý má superschopnosti a zvláda multitasking – takým je napríklad multifunkčný strihač 5 v 1 Orava EasyOne, ktorý poskytuje dokonalú starostlivosť o telo, tvár aj vlasy. Má až 5 rôznych nadstavcov, vďaka ktorým si vaša mužnejšia polovička ľahko oholí bradu aj telo, ostrihá vlasy, pristrihne chĺpky v nose aj ušiach. Pracuje nasucho aj na mokro, po použití sa dá ľahko umyť pod tečúcou vodou, takže vašej láske vydrží dlhú dobu v tip-top hygienickom stave. Keďže ide o multifunkčného pomocníka, v kúpeľni nezaberie veľa miesta - o to viac pľacu ostane na poličke pre vaše krémy, kozmetické prípravky a flakóny od parfumov.

Orava Venere 1 pre vás – moderná technológia pre krásnu a sviežu pleť
K must-have vychytávkam posledného roka pre krásnu, zdravú a mladistvo vyzerajúcu pleť patrí ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venere 1, ktorá pri očiste jemne vibruje a je niekoľkonásobne účinnejšia ako manuálne čistenie pleti. Okrem odstránenia odumretých buniek, mazu, baktérií a toxínov pokožku aj vymasíruje a prežiari ju do krásy. Pri práci je jemná a šetrná, avšak veľmi dôsledná. Po odlíčení nechajte pleť navlhčenú a 10 - 20 minút po nej prechádzajte ultrazvukovou špachtličkou od stredu tváre smerom k ušiam, čelu a brade. Používať ju môžete aj po kúpeli alebo saunovaní, kedy sú póry dostatočne otvorené a pokožka je vláčna. Ultrazvukom vyčistená a vymasírovaná pleť lepšie absorbuje do hĺbky aj výživné krémy a liečiace emulzie.

pr61.jpg

Foto: 
ORAVA

Orava vám praje príjemne prežitého Valentína a radosť zo spoločných okamihov kedykoľvek v roku!
www.orava.eu

BLAHOŽELÁME VÝHERKYNI:
Ľudmila Sedlická, Košice

Odpovede nájdete v článku alebo na:
https://www.orava.eu/sk/multifunkcny-strihac-5v1
https://www.orava.eu/sk/ultrazvukova-spachtla-na-cistenie-pleti-venere1

- - Inzercia - -