Dnes je streda, 20.október 2021, meniny má: Vendelín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! Súťaž o zvlhčovač vzduchu a aromadifuzér ORAVA

február 19, 2021 - 09:00
Zvlhčí vzduch, rozvonia váš domov a poskytne vám benefity aromaterapie. Počas vykurovacej sezóny, kedy hrejú radiátory na maximum, býva často v interiéroch extrémne suchý vzduch.
Foto: 
ORAVA

To neprospieva ani pleti, ani nášmu zdraviu. Keď sú sliznice nosohltana a dýchacích ciest vysušené, ľahšie sa tu usádzajú patogény, suchý vzduch nás dráždi na kašeľ a spôsobuje aj podráždenie sliznice očí, takže nás štípu, sú skôr unavené a ľahšie sa začervenajú. Ani samotnej pleti suchý vzduch nevyhovuje – je povädnutá, bez lesku, skôr na nej vidieť známky únavy a starnutia.

Vtedy oceníte služby šikovného ultrazvukového zvlhčovača vzduchu a aromadifuzéra Orava HUM-42. Stačí doň naliať vodu, zapnúť – a hneď sa vám aj pleti dýcha ľahšie! Ultrazvukové vlnenie štiepi molekuly vody na jemné mikročiastočky, ktoré sa vďaka otočnému výpustnému hrdlu zvlhčovača vo forme ľahkej hmly rovnomerne rozptýlia do celého interiéru. Ak do vody pridáte aj pár kvapiek éterického oleja, vzduch začne krásne voňať a vy si môžete užívať výhody aromaterapie. Nespornou prednosťou Orava HUM-42 je, že voda ani esenciálne oleje v nej sa pri zvlhčovaní vzduchu neohrievajú ako pri klasickej vonnej lampe, vďaka čomu si éterické oleje uchovávajú svoju originálnu vôňu a liečivé účinky. Svieža eukalyptová, čajovníková, či borovicová vôňa z kvalitného esenciálneho oleja uľahčuje dýchanie a pomáha aj pri nádche a prechladnutí. Citrusové vône zas dodávajú energiu a motivujú k výkonu, levanduľa uľahčuje zaspávanie a pomôže vám uvoľniť  telo aj myseľ po náročnom dni.

pr101.jpg

Foto: 
ORAVA

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu a aromadifuzér Orava HUM-42 pracuje tíško, pri relaxe vás nebude rušiť. Má veľkoryso dimenzovanú nádobu na vodu s objemom až 4 litre, vďaka čomu bez potreby dolievania vody funguje podľa nastavenia intenzity odparovania vody 14 až 35 hodín. Keď sa voda vo zvlhčovači minie, zariadenie sa automaticky vypne. Intuitívne sa ovláda, jednoduchým stlačením tlačidla umožňuje zvyšovať a znižovať intenzitu stúpajúcej vodnej hmly. Hoci je samotný zvlhčovač biely, vďaka zabudovanému LED svetlu krásne svieti až 7 farbami. Tie sa menia v plynulom prechode, avšak pre vás tú najpríjemnejšiu si môžete ľahko nastaviť aj na stálo jednoduchým stlačením ikonky priamo na zvlhčovači. Orava HUM-42 tak vôňou, farbami a príjemne zvlhčeným vzduchom u vás doma vyčaruje dokonalú wellness atmosféru a vytvorí optimálne podmienky pre zdravší domov. Orava HUM-42 môže byť váš za 39,90 €.

www.orava.eu

pr100.jpg

Foto: 
ORAVA

Súťažná otázka: Akú modernú technológiu na vytvorenie a rozptyl studenej vodnej hmly na zvlhčenie vzduchu a rozvoňanie interiéru využíva Orava HUM-42?

---> správne odpovede píšte sem: https://www.facebook.com/zenskywebsk/posts/4278090375539118

- - Inzercia - -